Ráda bych se s vámi podělila o případ podnikatele, 41 let, který v létě, při teplotách nad 25° a výše, oteče mu hlava a omdlí. Prošel všemi možnými vyšetřeními v nemocnicnicích, vč. Homolky. Po diagnostice biorezonancí TITANIUM zjištěno: epsteinbarr virus, chlamýdie a začínající angina pectoris.

Anichž bych to věděla, jeho otec na anginu pectoris zemřel. Nasazen čistící medikament „Přírodní inulinový koncentrát“, na epsteinbarr nasazen protiparazitální medikament TRIGELM a podnikatel hlásí, že se necítil nikdy lépe.

Ale pozor. Dojde na kontrolu a jeho výsledky jsou horší až o 47%!!!! Jak je to možné??? Logicky. Muž měl viry a parazity v zapouzdřené formě, pěkně uložené v dutinách. Nyní se vyplavili do těla. Teď je nutné na ně vytáhnout v plné zbroji a přírodními antibiotiky je zničit.

Ani mě nepřekvapilo, když na vyšetření dorazila jeho dcera a měla v sobě LUPUS- taky druh herpesviru. Měla ho v děloze. Žádné jiné potíže neměla. Virus dříme a těhotenstvím se probudí. Konce znám osobně- potraty, poškozené děti atd.atd.