Dnes ke mně přišla silnější usměvavá žena, na vyšetření biorezonancí TITANIUM . Hlásila následující potíže: v létě se dusí, má vysoký tlak, prodělala plicní embólii, její máma má astma, její babička zemřela na astma.

Smích ženy je na můj vkus moc násilný. Má chronický zánět slinivky, dvanácterníku, polyp na tenkém střevě, podrážděný konečník, písek ve žlučníku, zahleněné dutiny a hlavně dusík a písek v ledvinách. Je po operaci dělohy a má velké tukové cysty na prsou. Dále má totálně ucpanou lymfu. Nacházím nový druh parazita, do té doby pro mě neznámý – Brucella.

A najednou vše do sebe zapadá. Zeptala jsem se paní na vztahy (ledviny) s muži. Paní propukla v dlouhý pláč a vše se vyvalilo ven.

Paní – velký pojídač masa a uzenin, chytla tento druh aerobní bakterie. Uvnitř hostitele působí jako fakultativní nitrobuněčné patogeny. Způsobují napadení dělohy, mastopatii a napadají ledviny!!! Také napadají spojivky, kudy se nemalou mírou dostávají do člověka a putují lymfatickými cestami. V další fázi napadají slezinu, kostní dřeň, játra. Jejím oblíbeným sídlem jsou klouby.

A teď závěrečná otázka – je příčinou stavu paní psychika oslabená, těžkým poškozením s rozchodem s manželem a následek její onemocnění? Nebo je příčinou maso s Brucellou a následně vyvolaly zdravotní problémy rozchod s manželem? Je někdy tak těžké najít pravou příčinu nemoci :(