Celý život si píšu deník. Dříve to byl určitý druh samoterapie, dnes je to večerní bilance nad neskutečnými příběhy, které denně slýchám od svých klientů.

Každý člověk se má vyvíjet kupředu – tak je naprogramován. Pokud tak nečiní, začnou v jeho těle dostávat prostor různí jednobuněční živočichové, kteří jeho život nasměrují k vlasní zkáze. Začnou ovlivňovat vaše chutě určitým směrem a vy nekontrolovaně začnete jíst určitý druh potravin, které vám škodí. U mě to bylo například pivo, které díky kvasinkám umožnilo nárůst Pseudomase v mém těle. Ten rád konzumuje železo, takže úbytek železa v mém těle byl značný. To se projevilo při bolestivé menstruaci atd.atd

Pěkně se usídlil ve střevech, kolem velkých kloubů a já málem skončila se sníženou pohyblivostí. Díky Lambliím, jsem jako mladá zřejmě potratila. Nikdo důvod potratu nezkoumal. Lamblie trhá zárodky, ze kterých se živí.

Dnes mám za sebou 3 protiparazitální kůru a 5 kg dole, nebolí mě již tak klouby. 90 % klientů, když jim nasadím protiparazitální kůru a očistu mezibuněčného prostředí, pocítí ohromnou úlevu. Mladá žena, 32 let, po porodu ji naskakují červené vyrážkovité fleky. Lékaři na „kopřivku“ nasadili kortikoidy. Stav se nelepší – naopak. Po diagnostice na biorezonanci TITANIUM – diagnostikován vir LUPUS. Nasazen protiparazitální medikament TRIGELM, stříbrný elixír – nanočástice stříbra v medu se dokáží dostat i do zapouzřených forem. Nyní je bez nálezu.

I růžovka, kterou měl další klient, výborně reagovala na odparazitování a vyčištění organismu.

Většina lidí je zaparazitováno a zavirováno. Velkým překvapením pro mě byla diagnostika Ukrajince- silného kuřáka a alkoholika. Ten neměl žádné parazity ani viry. Zřejmě takovéto prostředí nemají paraziti rádi. Samozřejmě jeho játra a slinivka byly v kritickém stavu s náběhem na adenom. Kdysi mi jeden starý lékař říkal, že starší lidé na vesnicích si pravidelně dávali ráno na lačno decku slivovice, na likvidaci parazitů a virů v těle. Nojo, jak ale pak sednou za volant??