Ozvala se mi klientka, že viděla pořad na iPRIMA – Očima Josefa Klímy, kde na biorezonan- čním přístroji METATRON, údajně nebyla rozeznána rakovina pacientky v posledním stadiu.

Dost jsem se podivila, neboť právě biorezonance je tak citlivá, že rozezná rakovinu dříve než klasické základní rakovinové laboratorní markery. Osobně mohu věc posoudit, neboť jsem přes biorezonanci sledovala začátek rakoviny močového měchýře klientky a nechali jsme si vše kontrolovat v laboratoři.

Dotazováním na iPRIMA bylo zjištěno, že je vše asi jinak.Dalo se očekávat, že po té, co farmaceutická lobby neuspěla v prosazení zákona o zákazu přírodní celostní medicíny, bude následovat útok od Big Pharmy.

Pokud jste přečetli knihu Johna Virapena-Nežádoucí účinek smrt a druhou jeho knihu Lék jako modla na předpis na nežádoucí účinky a na smrt,jak se léky prosazují na trh, rychle „klinicky testují“- jde vám z toho husí kůže po těle. Přidejte pár videí z lékařských kongresů, kde lékaře učí obcházet vedlejší účinky léků, kolik stojí mediální propagace nových léků, jakým způsobem se lobbuje, korumpuje atd.

Vidím to však pozitivně! Pokud jsme již pro Big Pharma konkurencí, už jim stojí vydat statisíce Kč na natočení diskreditujících pořadů, článků, tak válka byla zahájena. Big Pharma má obavy o odliv klientů. Big Pharma nepotřebuje informované občany, starající se o vlastní zdraví, kteří chtějí vědět, co jí, pijí a užívají.